UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z telefonami były wtedy niezłe jazdy co potwierdzić mogą mieszkańcy który takowe telefony mieli wówczas. Zdarzało się słyszeć czyjeś rozmowy podnosząc słuchawkę :D

JASNOŚĆ

Anuluj