... elbląskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przewiduje zwiększenie liczby pasażerów, przewożonych tramwajami w roku bieżącym, o 130 tysięcy osób - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 czerwca 1961 roku.
Autobusy miejskie przewiozą 1.750 tysięcy osób, a więc o 370 tysięcy więcej, niż w roku 1960.
A dziś chocbyście chcięli ,nie kupicie w w Elblągu DZIENNIKA BAŁTYCKIGO .Chcecie czytać tę gazetę ,to jedynie w internecie :
http://www.dziennikbaltycki.pl/?cookie=1