Warto wiedzieć, że...

1
07.06.2011
... elbląskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przewiduje zwiększenie liczby pasażerów, przewożonych tramwajami w roku bieżącym, o 130 tysięcy osób - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 czerwca 1961 roku.
Autobusy miejskie przewiozą 1.750 tysięcy osób, a więc o 370 tysięcy więcej, niż w roku 1960.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A dziś chocbyście chcięli ,nie kupicie w w Elblągu DZIENNIKA BAŁTYCKIGO .Chcecie czytać tę gazetę ,to jedynie w internecie : http://www.dziennikbaltycki.pl/?cookie=1
Mol Gazetowy (2011.06.07)

info

0  
  0