UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dziś chocbyście chcięli ,nie kupicie w w Elblągu DZIENNIKA BAŁTYCKIGO .Chcecie czytać tę gazetę ,to jedynie w internecie : http://www.dziennikbaltycki.pl/?cookie=1
Mol Gazetowy
A dziś chocbyście chcięli ,nie kupicie w w Elblągu DZIENNIKA BAŁTYCKIGO .Chcecie czytać tę gazetę ,to jedynie w internecie : http://www.dziennikbaltycki.pl/?cookie=1
Mol Gazetowy