UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś chocbyście chcięli ,nie kupicie w w Elblągu DZIENNIKA BAŁTYCKIGO .Chcecie czytać tę gazetę ,to jedynie w internecie : http://www.dziennikbaltycki.pl/?cookie=1

Mol Gazetowy

Anuluj