Pierwsza partia około 300 krzeseł, która nadeszła 26 bm. z Wytwórni Mebli w radomsku, zostanie ustawiona na balkonie. Następna partia spodziewana jest w najbliższym czasie. Nowe krzesła są o wiele bardziej estetyczne, a przede wszystkim wygodniejsze od dotychczasowych, co wpłynie dodatnio na samopoczucie kinomanów, a jednocześnie umożliwi ekonomiczne wykorzystanie powierzchni.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter