Warto wiedzieć, że...

3
02.02.2009
Kino „Zamech” zostanie w tych dniach wyposażone w nowe krzesła, informował Dziennik Bałtycki z 2 lutego 1959 r.
Pierwsza partia około 300 krzeseł, która nadeszła 26 bm. z Wytwórni Mebli w radomsku, zostanie ustawiona na balkonie. Następna partia spodziewana jest w najbliższym czasie. Nowe krzesła są o wiele bardziej estetyczne, a przede wszystkim wygodniejsze od dotychczasowych, co wpłynie dodatnio na samopoczucie kinomanów, a jednocześnie umożliwi ekonomiczne wykorzystanie powierzchni.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kilka rzędów tych krzeseł zostało uratowanych i służą elblążanom do dziś. Czy ktoś wie gdzie?
Lucjusz (2009.02.02)

info

0  
  0
Dawne kino "Promyk" przy Browarnej (chyba)
niepewny (2009.02.03)

info

0  
  0
to kino PROMYK wczesniej nazywalo sie BUDOWLANIEC, gdzies do 1963-64,bylem tam kinp-operatorem, razem ze Stasiem, grubym :)
Marcyś (2009.02.03)

info

0  
  0