UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to kino PROMYK wczesniej nazywalo sie BUDOWLANIEC, gdzies do 1963-64,bylem tam kinp-operatorem, razem ze Stasiem, grubym :)

Marcyś

Anuluj