UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to kino PROMYK wczesniej nazywalo sie BUDOWLANIEC, gdzies do 1963-64,bylem tam kinp-operatorem, razem ze Stasiem, grubym :)
Marcyś
to kino PROMYK wczesniej nazywalo sie BUDOWLANIEC, gdzies do 1963-64,bylem tam kinp-operatorem, razem ze Stasiem, grubym :)
Marcyś