Warto wiedzieć, że…

1
08.10.2008
Po długich pertraktacjach załatwiona została sprawa wykorzystania pomieszczeń Wojskowego Szpitala Garnizonowego w Elblągu dla lecznictwa cywilnego, informował Głos Elbląg z 8 października 1958 r.
Jeszcze do końca br. zostanie oddanych do użytku 200 łóżek, co w dużym stopniu pozwoli rozwiązać trudny obecnie problem braku miejsc w Szpitalu Miejskim. xxx Nareszcie doczekamy się jednolitych estetycznych tabliczek z nazwami ulic w naszym mieście. Prezydium MRN zamówiło 200 sztuk takich tabliczek w Gdyni i natychmiast po ich otrzymaniu przystąpi do rozwieszenia.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ciekawe czasy. 10 lat pózniej jezdziłem bobokolarzówką w poprzek ulicy 12 Lutego i czasami przejechał nawet samochód!
ksamol (2008.10.09)

info

0  
  0