UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czasy. 10 lat pózniej jezdziłem bobokolarzówką w poprzek ulicy 12 Lutego i czasami przejechał nawet samochód!

ksamol

Anuluj