UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czasy. 10 lat pózniej jezdziłem bobokolarzówką w poprzek ulicy 12 Lutego i czasami przejechał nawet samochód!
ksamol
Ciekawe czasy. 10 lat pózniej jezdziłem bobokolarzówką w poprzek ulicy 12 Lutego i czasami przejechał nawet samochód!
ksamol