W trosce o interesanta

1
10.04.2012
Jak informuje Prezydium MRN w Elblągu, zakłady pracy podległe bezpośrednio pod prezydium zobowiązane są do przeszkolenia pracowników w zakresie KPA - czytamy w Głosie Elbląga z 10 kwietnia 1962 roku.
Egzaminy odbywać się będą przed specjalną komisją powołaną przez Prezydium MRN. Niezdanie egzaminu będzie traktowane jako dyskwalifikacja pracownika administracyjnego. Jako pierwsi, egzamin zdawali pracownicy hoteli miejskich, szpitala i przychodni rejonowych. Pracownicy pozostałych przedsiębiorstw i instytucji, zdawać będą egzaminy systematycznie w miarę zakończenia szkolenia.
   Rygorystyczne potraktowanie tego problemu przez Prezydium MRN w Elblągu ma przede wszystkim na celu usprawnienie i polepszenie trybu załatwiania spraw licznych interesantów, oraz pouczenie pracowników administracji o obowiązkach wobec petentów. Istnieje prawdopodobieństwo, że objęcie szkoleniem wszystkich pracowników administracji miejskiej, przyczyni się do zlikwidowania licznych nieporozumień z mieszkańcami Elbląga, a co za tym idzie, usunie narzekania na... biurokrację i powolny sposób załatwiania spraw urzędowych.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

w UM Elbląg jest ta sama sitwa od kilkudziesieciu lat ! Prowadzone sa tylko zmiany "Kosmetyczne" i pozorowanie zmian kadrowych, a jak bylo łapownictwo, kumoterstwo i prytwata tak dalej to trwa !
(2012.04.10)

info

0  
  0