UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w UM Elbląg jest ta sama sitwa od kilkudziesieciu lat ! Prowadzone sa tylko zmiany "Kosmetyczne" i pozorowanie zmian kadrowych, a jak bylo łapownictwo, kumoterstwo i prytwata tak dalej to trwa !
w UM Elbląg jest ta sama sitwa od kilkudziesieciu lat ! Prowadzone sa tylko zmiany "Kosmetyczne" i pozorowanie zmian kadrowych, a jak bylo łapownictwo, kumoterstwo i prytwata tak dalej to trwa !