Coraz częściej mieszkańcy Elbląga skarżą się na chuliganów przychodzących do kina „Stoczniowiec”. Tak np. 28 ub. m. chuligani siedzący w czasie wyświetlanie filmów palili papierosy strzepując popiół, rzucając niedopałki papierosów i papierki na ludzi siedzących na parterze czas najwyższy aby kierownictwo i personel kina „Stoczniowiec” wypowiedzieli zdecydowaną walkę chuligaństwu. Nie zaszkodziłoby zaprosić do pomocy MO.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter