UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe, które to było kino. Albo kino Zamech (czasowo nazwane Iluzjon), albo Syrena, bo te dwa kina miały balkony. Wprawdzie kino Ecke przy ul. 12 Lutego też miało balkon, ale po wojnie już chyba nie działało. Kino Kolejarz, Budowlani (później Promyk), Orzeł nie miały balkonów. Zaraz po wojnie były jeszcze inne kina ale już ich nie pamiętam. Może ktoś pomoże?....
Matuzalem