W Elblągu rodzi się mało bliźniaków

2
17.07.2012
Jak poinformowano nas w Urzędzie Stanu Cywilnego Prezydium MRN w Elblągu, od 1 stycznia do 13 lipca br. zawarto tu 347 małżeństw, zanotowano 1.342 urodzin - czytamy w Głosie Elbląga z 17 lipca 1962 roku.
Ciekawe jest, że na 1.342 dzieci zanotowano jedynie 2 pary bliźniaków. W stosunku do roku ubiegłego nastąpił znaczny spadek zgonów.
   
(ms)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Teraz dzięki polityce prorodzinnej mamy ujemy wskaźnik urodzi :D
(2012.07.17)

info

0  
  0
Dzieci nie będą się wcale rodziły bo nas nie stać, na ubranka brakuje, na jedzenie brakuje, na ogrzewanie brakuje. Nie stać mnie na wózek moje dziecko noszę na ręku, już nie mam siły. Myślałam, że będę miała dwoje dzieci ale niestety, jedno i koniec. Nawet żłobka w Elblągu nie ma tak jak w kawale. " Jak zwolni się miejsce w żłobku to do Pani wykonam tel. .. .. dzwoni tel. " informuję, że zwolniło się miejsce. .odp. Dziękuję właśnie moje dziecko przyjechało na przepustkę z wojska". .
Polonista (2012.07.17)

info

0  
  0