UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzieci nie będą się wcale rodziły bo nas nie stać, na ubranka brakuje, na jedzenie brakuje, na ogrzewanie brakuje. Nie stać mnie na wózek moje dziecko noszę na ręku, już nie mam siły. Myślałam, że będę miała dwoje dzieci ale niestety, jedno i koniec. Nawet żłobka w Elblągu nie ma tak jak w kawale. " Jak zwolni się miejsce w żłobku to do Pani wykonam tel. .. .. dzwoni tel. " informuję, że zwolniło się miejsce. .odp. Dziękuję właśnie moje dziecko przyjechało na przepustkę z wojska". .

Polonista