W Elblągu chuligani pracują przy porządkowaniu miasta

3
27.11.2013
Za przykładem szeregu miast w kraju, również i w Elblągu 19-osobowa grupa ukaranych przez Kolegium Karno-Administracyjne przy Prezydium Miejskiej Rady Narodowej rozpoczęła prace przy porządkowaniu ulic i placów w mieście - czytamy w Głosie Elbląga z 27 listopada 1963 roku.
Chuligani uporządkowali już częściowo kilka ulic, a między innymi ul. Mickiewicza, Ogrodową i Bema. Przez okres odbywania kary aresztu pracować będą oni przy porządkowaniu miasta.
   
(p.)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

teraz też tak powinno być, bo to działa wychowawczo
(2013.11.27)

info

8  
  0
Czytam nagłówek jest dobrze. Czytam dalej i dupa nadzieja na normalność jak się pojawiła tak w p. .. .. prysła.
Senda (2013.11.27)

info

8  
  0
miałam nadzieję że w tych czasach władze poszły po rozum do głowy i zrobią coś z ukaranymi żeby zarobili na własne utrzymanie w więzieniu a nie tylko z naszych pieniędzy podatników,
abab (2013.11.28)

info

4  
  0