W Elblągu chuligani pracują przy porządkowaniu miasta
Za przykładem szeregu miast w kraju, również i w Elblągu 19-osobowa grupa ukaranych przez Kolegium Karno-Administracyjne przy Prezydium Miejskiej Rady Narodowej rozpoczęła prace przy porządkowaniu ulic i placów w mieście - czytamy w Głosie Elbląga z 27 listopada 1963 roku.