UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

miałam nadzieję że w tych czasach władze poszły po rozum do głowy i zrobią coś z ukaranymi żeby zarobili na własne utrzymanie w więzieniu a nie tylko z naszych pieniędzy podatników,

abab

Anuluj