UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
miałam nadzieję że w tych czasach władze poszły po rozum do głowy i zrobią coś z ukaranymi żeby zarobili na własne utrzymanie w więzieniu a nie tylko z naszych pieniędzy podatników,
abab
miałam nadzieję że w tych czasach władze poszły po rozum do głowy i zrobią coś z ukaranymi żeby zarobili na własne utrzymanie w więzieniu a nie tylko z naszych pieniędzy podatników,
abab