Podobnie wygląda sytuacja w Elbląskich Zakładach gastronomicznych, które na zaplanowanych 12,5 tys. butelek dostarczyły jedynie 7 tys.
Ze skupu butelek w październiku wywiązał się tylko MHD, dostarczając na zaplanowanych 58 tys. butelek, ponad 60 tys.
Ponieważ od ilości skupionych butelek zależne jest w pewnej mierze zaopatrzenie Elbląga we wszelkie płyny i napoje, sprzedawane w butelkach, nieodzowne jest zwiększenie skupu pustych butelek.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter