UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z jednej strony planowanie z drugiej ciężko było wtedy sprzedać butelki. Każdamusiała być dokładnie umyta i wyczyszczona z etykiet i laku. Ajenci nigdy nie mieli gotówki. Myślę, że forsę sami przepijali. Walających się butelek było mnóstwo. Tak jak dzisiaj plastykowych.