Sezon wczasowy

3
19.06.2007
Już rozpoczęły się wczasy wagonowe w Suchaczu, informował Dziennik Bałtycki z 19 czerwca 1957 r.
W Suchaczu nastąpiło 17 bm. otwarcie wczasów wagonowych dla pracowników PKP. Ponieważ przewidzianych jest w każdym turnusie około 300 miejsc, prawdopodobnie w tym sezonie „wywczasuje” się około 2000 osób. Życzymy dobrej pogody.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Były to dobre czasy dla Suchacza!!! Teraz,dzięki tym,którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności doprowadzony do ruiny.Po ośrodku pozostały też tylko miłe wspomnienia.
Suchaczanka (2007.06.19)

info

0  
  0
Wystarczy iśc na plażę w Suchaczu bród,smród,a kilkanaście lat temu perła zalewu.Winni takiego stanu rzeczy są to Burmistrz Tolkmicka i Prezydent Elbląga.
hekra (2007.06.22)

info

0  
  0
Plaze w Suchaczu zamknieto w 1975 r i winni takiego stanu rzeczy sa mieszkancy Suchacza, ktorzy wszystkie nieczystosci spuszczaja do rzeczki i tym samym do zalewu.
(2007.06.22)

info

0  
  0