W Suchaczu nastąpiło 17 bm. otwarcie wczasów wagonowych dla pracowników PKP.
Ponieważ przewidzianych jest w każdym turnusie około 300 miejsc, prawdopodobnie w tym sezonie „wywczasuje” się około 2000 osób.
Życzymy dobrej pogody.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter