UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Były to dobre czasy dla Suchacza!!! Teraz,dzięki tym,którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności doprowadzony do ruiny.Po ośrodku pozostały też tylko miłe wspomnienia.
Suchaczanka
Były to dobre czasy dla Suchacza!!! Teraz,dzięki tym,którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności doprowadzony do ruiny.Po ośrodku pozostały też tylko miłe wspomnienia.
Suchaczanka