UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Były to dobre czasy dla Suchacza!!! Teraz,dzięki tym,którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności doprowadzony do ruiny.Po ośrodku pozostały też tylko miłe wspomnienia.

Suchaczanka

Anuluj