Rzetelna praca

3
10.01.2006
Kierowca samochodu nr 05-732 PKS w Elblągu Aleksandrowicz zasługuje na uznanie i szacunek, gdyż znakomicie wywiązuje się ze swej pracy, informował Dziennik Bałtycki z 10 stycznia 1955 r.
Od 3 miesięcy wozi z elbląskiej Odzieżówki gotową konfekcję do Centrali Odzieżowej w Bydgoszczy oraz dostarcza tkaniny z Łodzi. Samochód wykorzystuje na ładunek w pełni objętości, przyczynia się również do obniżki kosztów, jeżdżąc bez zastępcy kierowcy i konwojenta. Wszelkie sprawy załatwia solidnie i w terminie. Gdy zachodzi potrzeba, sam bierze udział w załadunku i wyładunku samochodu. Nic dziwnego, że kierowca Aleksandrowicz cieszy się zaufaniem i dobrą opinią u kierownictwa Elbląskich Zakładów Przemysłu Odzieżowego.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

...jaka szkoda, ze Biedronki nie było tak blisko :)
jak_zawsze (2006.01.10)

info

0  
  0
jeżeli 50 lat temu, to przyapdkiem nie było to w 1956 roku?
lalolina (2006.01.10)

info

0  
  0
Pan Aleksandrowicz to coś w rodzaju Pstrowskiego...
mama (2006.01.11)

info

0  
  0