Rozpowszechnia się czyn 1000-lecia

1
10.04.2009
Za przykładem załogi narzędziowni, która zainicjowała w Zakładach Mechanicznych „czyn 1000-lecia”, swój udział w pracach porządkowych na terenie miasta zgłosiły w tych dniach odlewnia i dział szefa ruchu, informował Dziennik bałtycki z 10 kwietnia 1959 r.
Brygady, zorganizowane przez te działy, pracować będą przy zakładaniu zieleńców i przygotowania podkładu pod płytę chodnikową na ścieżce, łączącej ulice Pocztową i Stoczniową oraz zajmą się odgruzowywaniem i przygotowaniem pod zasadzenie zieleni odcinka terenu przy ul. Wałowej. Załoga elbląskiego „Zamechu” w drodze realizacji „czynu 1000-lecia” przyczyni się do podniesienia estetyki i stanu zdrowotnego naszego miasta.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

mowie wam, byla wojna, 5 lat i bylo ciezko a po wojnie? no co ja wam bede mowil, sami wiecie, tez bylo ciezko
kocham misia (2009.04.15)

info

0  
  0