UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mowie wam, byla wojna, 5 lat i bylo ciezko a po wojnie? no co ja wam bede mowil, sami wiecie, tez bylo ciezko
kocham misia
mowie wam, byla wojna, 5 lat i bylo ciezko a po wojnie? no co ja wam bede mowil, sami wiecie, tez bylo ciezko
kocham misia