UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mowie wam, byla wojna, 5 lat i bylo ciezko a po wojnie? no co ja wam bede mowil, sami wiecie, tez bylo ciezko

kocham misia

Anuluj