Rekordowy rok

3
10.01.2011
Do wyjątkowych rekordów należy zaliczyć wkłady oszczędnościowe, które wpłynęły do elbląskiego PKO w ubiegłym roku - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 10 stycznia 1961 roku.
Na zaplanowanych 80 mln złotych wpłacono do kasy ponad 93 mln zł. Stan książeczek oszczędnościowych wzrósł z 18 tys. do 24.500 sztuk. Takiego rekordu elbląski oddział dotychczas jeszcze nie odnotował. Świadczy to o dużym zaufaniu do książeczki PKO i wciąż wzrastającej rzeszy mieszkańców Elbląga, którzy swoje nadwyżki budżetowe lokują w banku. Oprócz normalnych wkładów oszczędnościowych wzrosła również ilość książeczek premiowanych samochodami, motocyklami i innymi.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a moim zdnaiem warto oszczedzac i ja sama mam lokaty w getin banku bezbelkowe, bo one daja najlepsze zyski
jolka30 (2011.01.11)

info

0  
  0
A wszyscy wam wciskają że to były złe CZASY
(2011.01.17)

info

0  
  0
A moi Rodzice "dostali" wtedy. .mieszkanie spoldzielcze. z "Sielanki" - oszczedzali bardzo. .na kaucje, wpisowe. .. .tak to bylo wielkie wydarzenie. .i prawdziwa radosc. .. .
Mamusia (2011.01.19)

info

0  
  0