UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdnaiem warto oszczedzac i ja sama mam lokaty w getin banku bezbelkowe, bo one daja najlepsze zyski
jolka30
a moim zdnaiem warto oszczedzac i ja sama mam lokaty w getin banku bezbelkowe, bo one daja najlepsze zyski
jolka30