Rady na czasie

2
11.10.2007
Już niedługo, bo za osiem miesięcy, będzie lato. W związku z tym do Elbląskich sklepów nadeszły nowe transporty sandałów i obuwia letniego. Radzimy się zaopatrzyć, informował Głos Elbląga z 11 października 1957 r.
Jeżeli potrzebujesz – octu nie szukaj go w elbląskich sklepach. Na pewno nie znajdziesz. Ale co zrobić, jak ktoś jednak uprze się? Radzimy wówczas udać się do najbliższej wioski. Nie tylko troszkę, ale dowolną ilość octu dostaniesz w każdym wiejskim sklepie GS. xxx Konsumentom mąki ziemniaczanej zwracamy uwagę, że szkoda zelówek na szukanie jej w Elblągu. Lepiej od razu pojechać do Wólki czy innego Kaczego Dołu, względnie samemu wyprodukować ją sposobem domowym. xxx Już niedługo, bo za osiem miesięcy, będzie lato. W związku z tym do Elbląskich sklepów nadeszły nowe transporty sandałów i obuwia letniego. Radzimy się zaopatrzyć. xxx „Turyści „ wyjeżdżający na urlop do Czechosłowacji pytają się często co się najlepiej opłaca „zwiedzać” – obuwie czeskie czy inne artykuły. Radzimy przywieść czeskie kredki ołówkowe, gdyż w elbląskich sklepach taki towarbył, ale to było bardzo dawno temu.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

xxx
xxssc (2007.10.11)

info

0  
  0
Za kilkadziesiąt lat będzie tylko ocet w sklepach. I też ludzie nie byli zadowoleni. Takim to trudno dogodzić ;-)
wrona (2007.10.15)

info

0  
  0