UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za kilkadziesiąt lat będzie tylko ocet w sklepach. I też ludzie nie byli zadowoleni. Takim to trudno dogodzić ;-)

wrona

Anuluj