UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za kilkadziesiąt lat będzie tylko ocet w sklepach. I też ludzie nie byli zadowoleni. Takim to trudno dogodzić ;-)
wrona
Za kilkadziesiąt lat będzie tylko ocet w sklepach. I też ludzie nie byli zadowoleni. Takim to trudno dogodzić ;-)
wrona