Przygotowania do sezonu w Krynicy Morskiej

3
06.04.2011
Elbląskie Zakłady Gastronomiczne weszły już w gorączkowy okres przygotowań do sezonu turystycznego w Krynicy Morskiej - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 6 kwietnia 1961 roku.
W restauracji "Morskiej" odbywa się wymiana wewnętrznych tynków i malowanie ścian. Będzie tu także wystawiona nowa lada chłodnicza. EZG upewnia, że smakosze piwa otrzymają je oziębione do odpowiedniej temperatury. Odnowione też zostanie wnętrze "Smakosza", "Riwiery" i "Meduzy". Wszystkie te remonty pochłoną kwotę 200 tys. złotych.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

interesujące :) portel zacznij w końcu pisać jakieś sensowne informacje o wypadkach, wydarzeniach w elblągu bo schodzicie już na p!y
(2011.04.06)

info

0  
  0
Tylko parkingi w Krynicy M. powinny być utwardzone i w-c powinno być za to się płaci. Do tej pory każde wolne miejsce było parkingiem i pobierano opłaty a pojazdy stały w błocie, dziurach, może wreszcie ktoś w Krynicy i innych miejscowościach nadmorskich zrozumie że bierze się opłaty za coś. Jak nie ma się pojęcia to pora pojechać za granicę na nauki!!!!!
(2011.04.06)

info

0  
  0
sika sie do wody, sra też więc jakie opłaty?
(2011.04.06)

info

0  
  0