UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko parkingi w Krynicy M. powinny być utwardzone i w-c powinno być za to się płaci. Do tej pory każde wolne miejsce było parkingiem i pobierano opłaty a pojazdy stały w błocie, dziurach, może wreszcie ktoś w Krynicy i innych miejscowościach nadmorskich zrozumie że bierze się opłaty za coś. Jak nie ma się pojęcia to pora pojechać za granicę na nauki!!!!!