W każdym jednak razie podstawowe zamierzenia będą wykonane. Do nich należy przede wszystkim przedłużenie pasa zieleni od parku przy al. Świerczewskiego poprzez ul. 1 Maja do budynków mieszkalnych przy ul. Giermków. Przy tej okazji znikną szpecące śródmieście kioski obok NBP a nowa szkoła na zapleczu uzyska estetyczną oprawę.
W dalszym ciągu będzie też porządkowany park Traugutta. W chwili obecnej trudno jeszcze powiedzieć czy wszystkie prace zostaną ukończone. Z pewnością jednak znikną gruzy i wytyczone zostaną aleje od wzgórza w kierunku kina „Syrena”. Równocześnie zostanie ułożony chodnik na całej długości ul. 21 Października od strony parku.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter