UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem elblążaninem i nic z tego bełkotu nazw ulic i pobożnych życzeń nie zrozumiałem. Proszę dokładnie i po polsku

OMAM

Anuluj