UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem elblążaninem i nic z tego bełkotu nazw ulic i pobożnych życzeń nie zrozumiałem. Proszę dokładnie i po polsku
OMAM
Jestem elblążaninem i nic z tego bełkotu nazw ulic i pobożnych życzeń nie zrozumiałem. Proszę dokładnie i po polsku
OMAM