Pod adresem MZBM

2
28.03.2006
Warto przypomnieć wydane w swoi czasie zarządzenie o konieczności umieszczenia w budynku list lokatorów, gdyż MZBM nie wszędzie tego przestrzega, informował Dziennik Bałtycki z 28 marca 1956 r.
Gospodarka elbląskiego MZBM-u nie wykazuje przesadnej troski o mieszkańców. Bo weźmy choćby oświetlenie klatek schodowych. Przeważnie brak go, a w ogóle dotąd nie wszystkie kamienice posiadają instalację oświetlenia schodów. Wskutek tego zdarzył się m. In. taki wypadek, że w ciemnościach jeden z lokatorów poślizgnął się na stopniach, nabił sobie potężnego guza na czole, stukł okulary i wybił zęby. Działo się to w śródmieściu przy ul. Traugutta. A skoro już mowa o MZBM-ie, warto przypomnieć wydane w swoi czasie zarządzenie o konieczności umieszczenia w budynku list lokatorów, gdyż MZBM nie wszędzie tego przestrzega.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Nikt nie zabraniał lokatorom wkręcić żarówkę , chyba że łatwiej było wymienić zęby.
mm (2006.03.29)

info

0  
  0
mógl chodzic ze zniczem
przemyt_zniczy (2006.03.30)

info

0  
  0