Kierowcy, którym wypadnie jechać szosą gdańską do Elbląga, drżą w obawie przed uszkodzeniem wozu, gdyż nawierzchnia drogi pełna jest dziur. Dziwne, że Rejon Eksploatacji Dróg Publicznych w Elblągu, który mieści się przy szosie nie znalazł czasu i środków na zreperowanie drogi. Czyżby inwestycja ta nie była w planie?
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter