Gdy tylko dopisze pogoda najbliższa sobota i niedziela będą dniami licznych imprez sportowych w Elblągu. Najokazalej zapowiada się otwarcie sezonu sportów wodnych, które organizuje sekcja turystyczna KS „Turbiny”. Oprócz części oficjalnej odbędzie się defilada jednostek pływających, przejażdżki kajakami i jachtami, oraz wieczorek taneczny, na którym do tańca przygrywać będzie najlepszy zespół „Musette” czyli popularnych w Elblągu „Sikorszczaków”.
Sezon kajakowy otwierają również wodniacy z EFUK-u. Jest to jedna z najbardziej wyczynowych sekcji kajakowych w naszym mieście. Otwarcie sezonu połączone będzie z eliminacjami dla wyłonienia reprezentacji na mistrzostwa wojewódzkie, które odbędą się w czerwcu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter