Otwarcie sezonu sportów wodnych

1
10.05.2007
Sezon kajakowy otwierają również wodniacy z EFUK-u. Jest to jedna z najbardziej wyczynowych sekcji kajakowych w naszym mieście, informował Dziennik Bałtycki z 10 maja 1957 r.
Gdy tylko dopisze pogoda najbliższa sobota i niedziela będą dniami licznych imprez sportowych w Elblągu. Najokazalej zapowiada się otwarcie sezonu sportów wodnych, które organizuje sekcja turystyczna KS „Turbiny”. Oprócz części oficjalnej odbędzie się defilada jednostek pływających, przejażdżki kajakami i jachtami, oraz wieczorek taneczny, na którym do tańca przygrywać będzie najlepszy zespół „Musette” czyli popularnych w Elblągu „Sikorszczaków”. Sezon kajakowy otwierają również wodniacy z EFUK-u. Jest to jedna z najbardziej wyczynowych sekcji kajakowych w naszym mieście. Otwarcie sezonu połączone będzie z eliminacjami dla wyłonienia reprezentacji na mistrzostwa wojewódzkie, które odbędą się w czerwcu.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

dlaczego teraz nie ma takich imprez?? chetnie bym sie przeplynal kajakiem... widze tylko czasami jak przeplywaja kajakarze ale ich nie poprosze zeby dali mi wsiasc do kajaku..
starszy sportowiec (2007.05.10)

info

0  
  0