UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego teraz nie ma takich imprez?? chetnie bym sie przeplynal kajakiem... widze tylko czasami jak przeplywaja kajakarze ale ich nie poprosze zeby dali mi wsiasc do kajaku..

starszy sportowiec

Anuluj