UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego teraz nie ma takich imprez?? chetnie bym sie przeplynal kajakiem... widze tylko czasami jak przeplywaja kajakarze ale ich nie poprosze zeby dali mi wsiasc do kajaku..
starszy sportowiec
dlaczego teraz nie ma takich imprez?? chetnie bym sie przeplynal kajakiem... widze tylko czasami jak przeplywaja kajakarze ale ich nie poprosze zeby dali mi wsiasc do kajaku..
starszy sportowiec