Ograniczyć sprzedaż wódki

2
22.03.2007
Mieszkańcy Jegłownika domagają się wprowadzenia ograniczenia sprzedaży alkoholu przez zmniejszenie ilości punktów, informował Głos Elbląga z 22 marca 1957 r.
Do wydziału Handlu przy Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Elblągu wpłynął list podpisany przez pięćdziesiąt kilka osób z Jegłownika. W liście tym autorzy skarżą się na chuligaństwo, jakie rozwinęło się ostatnio w Jegłowniku. Przyczyną chuligaństwa jest zbyt wielka ilość punktów sprzedaży alkoholu, a mianowicie: sklep, 2 gospody i piwiarnia. Mieszkańcy Jegłownika domagają się wprowadzenia ograniczenia sprzedaży alkoholu przez zmniejszenie ilości punktów. Wydaje się nam, że Wydział Handlu Prezydium PRN zbyt pochopnie wydał zezwolenie na wyszynk alkoholu w nowootwartej gospodzie i na uruchomienie piwiarni. Ograniczenie sprzedaży alkoholu musi jednak być w Jegłowniku wprowadzone.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

zlikwidować sklep nocny na Malborskiej - rany co za wygląd i do tego ta nazwa RADOŚĆ :-)
ankoholik (2007.03.22)

info

0  
  0
Ta ulica,ten sklep...to straszne.Az strach tam chodzic a ten slep jest okropny ale alkoholikom nie przeszkadza aby sie napic.Wspolczuje tym normalnym ludziom ktorzy musza tam mieszkac.
mala (2007.03.24)

info

0  
  0