Do wydziału Handlu przy Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Elblągu wpłynął list podpisany przez pięćdziesiąt kilka osób z Jegłownika. W liście tym autorzy skarżą się na chuligaństwo, jakie rozwinęło się ostatnio w Jegłowniku. Przyczyną chuligaństwa jest zbyt wielka ilość punktów sprzedaży alkoholu, a mianowicie: sklep, 2 gospody i piwiarnia. Mieszkańcy Jegłownika domagają się wprowadzenia ograniczenia sprzedaży alkoholu przez zmniejszenie ilości punktów.
Wydaje się nam, że Wydział Handlu Prezydium PRN zbyt pochopnie wydał zezwolenie na wyszynk alkoholu w nowootwartej gospodzie i na uruchomienie piwiarni.
Ograniczenie sprzedaży alkoholu musi jednak być w Jegłowniku wprowadzone.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter