UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta ulica,ten sklep...to straszne.Az strach tam chodzic a ten slep jest okropny ale alkoholikom nie przeszkadza aby sie napic.Wspolczuje tym normalnym ludziom ktorzy musza tam mieszkac.
mala
Ta ulica,ten sklep...to straszne.Az strach tam chodzic a ten slep jest okropny ale alkoholikom nie przeszkadza aby sie napic.Wspolczuje tym normalnym ludziom ktorzy musza tam mieszkac.
mala