UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta ulica,ten sklep...to straszne.Az strach tam chodzic a ten slep jest okropny ale alkoholikom nie przeszkadza aby sie napic.Wspolczuje tym normalnym ludziom ktorzy musza tam mieszkac.

mala

Anuluj