Obrazki dnia - "Bałtycka" nie dla pijaków
Mieszkańcy Elbląga powitają na pewno z zadowoleniem wiadomość, że jeszcze w pierwszym półroczu tego roku restauracja "Bałtycka" przemianowana będzie na zakład, w którym wydawać się będzie potrawy jarskie - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 lutego 1964 roku.