Obrazki dnia - "Bałtycka" nie dla pijaków

1
12.02.2014
Mieszkańcy Elbląga powitają na pewno z zadowoleniem wiadomość, że jeszcze w pierwszym półroczu tego roku restauracja "Bałtycka" przemianowana będzie na zakład, w którym wydawać się będzie potrawy jarskie - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 lutego 1964 roku.
Restauracja tego typu jest bardzo Elblągowi potrzebna. Będzie to miało jeszcze i drugi plus, gdyż w ten sposób położy się kres sprzedaży wódki w "Bałtyckiej". Dotychczas nie brak było bowiem narzekań na złą pracę personelu "Bałtyckiej", w której pewno było zawsze pijaków.
   
(m)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Po co to pisac co było. Przeremontować, zatrudnić kucharki i zaprosić ludzi. Jestem głodny :) Pozdrawiam Właścicieli
(2017.04.01)

info

0  
  0