UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co to pisac co było. Przeremontować, zatrudnić kucharki i zaprosić ludzi. Jestem głodny :) Pozdrawiam Właścicieli
Po co to pisac co było. Przeremontować, zatrudnić kucharki i zaprosić ludzi. Jestem głodny :) Pozdrawiam Właścicieli