Obchody „Dni morza”

3
22.06.2006
Na przystani żeglugi nastąpi uroczyste otwarcie „Dni Morza” oraz występ zespołów artystycznych, chóru, baletu i orkiestry ZWP, informował Dziennik Bałtycki z 22 czerwca 1956 r.
Sobota, 23 bm. Godz. 20 – na przystani żeglugi – uroczyste otwarcie „Dni Morza” oraz występu zespołów artystycznych, chóru, baletu i orkiestry ZWP. Godz. 21.30 – defilada kajaków oraz tradycyjne puszczenie wianków. Godz. 22 – przejażdżki statkami po kanale. Niedziela, 24 bm. Godz. 14 – zawody pływackie na basenie „Włókniarza” przy ul. Moniuszki oraz pokazy skoków z trampoliny i gry dziecięce. Godz. 14 – otwarcie kawiarni w Bażantarni, występy zespołów artystycznych. Godz. 15 – na stadionie Turbiny przy ul. Agrikola, spotkanie w piłce nożnej old-boyów między a reprezentację „Zamechu” Godz. 16 – zawody kajakowe przy przystani żeglugi. Godz. 17 – na boisku Turbiny, spotkanie w piłce nożnej o mistrzostwo B klasy Start Kwidzyn – Turbina. Godz. 18 – defilada jednostek pływających Godz. 19 – przejażdżka statkami.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

poprawcie daty- sobota 24 niedziela 25
(2006.06.22)

info

0  
  0
To było 50 lat temu chłopie.
(2006.06.22)

info

0  
  0
...co sie dziwic, kolesiowi z pierwszego komentarza, pochlal, jak 99% mieszkancow naszego miasta chla.
abstynent (2006.06.22)

info

0  
  0