Nowy zegar na ratuszu

13.12.2012
Prace remontowe elbląskiego ratusza dobiegają końca – czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 13 grudnia 1962 roku.
Zegar na wieży ma już złote cyfry i wskazówki, dobrze widoczne z daleka. Wieczorem i w nocy cyferblat jest oświetlony. Szczyt wieży już prawie cały jest obity nową blachą.
   
   
(Luc.)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter