Nowa dzielnica mieszkaniowa, jakiej nie powstydziłoby się żadne wojewódzkie miasto. Wysokie, jasne bloki, ozdobione kolorowymi balkonikami, wygodne mieszkania. Każdy chciałby w takim mieszkać. Te domy oddałyby w tym roku do użytku swych pracowników Zakłady Mechaniczne im. gen. Świerczewskiego, popularny "Zamech". Domy mieszczą 561 izb, a w pierwszym rzędzie przydziela się je wysoko wykwalifikowanym pracownikom - robotnikom, inżynierom i technikom. To jednak jeszcze nie koniec. Do 1965 roku r. "Zamech" planuje wybudowanie dalszych 2260 izb. Dlatego warto chyba szkolić się, podnosić swe kwalifikacje zawodowe. Nagroda - wartościowa!
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter