UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to było za komuny a co mamy teraz -zamech sprzedany za psie grosze, bezrobocie i nedza.
BYŁY ZAMECHOWIEC
to było za komuny a co mamy teraz -zamech sprzedany za psie grosze, bezrobocie i nedza.
BYŁY ZAMECHOWIEC