Stan wozów tramwajowych w Elblągu wzrośnie w tym roku o 7 nowych wagonów. Równocześnie przewiduje się wycofanie z ruchu 5 jednostek. W rezultacie – tabor MPK wyniesie na koniec 1957 roku – 62 wozy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter