UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obecnie w zajezdni znajdują się 53 tramwaje. Na co dzień możemy się w tej chwili przejechać 37 z nich, reszta to wozy przechodzące obecnie jakieś naprawy, odstawione, techniczne, dwa Ogórki nie wprowadzone jeszcze do ruchu itp. Z 1957 roku nie mamy już nic, ale 5 sztuk "Helmutów" jest z 1958 (z tym, że po Elblągu pomykają od 1996). Najdłużej w Elblągu pozostają wagony typu 5N - dwa z nich są niby czynnym składem historycznym (silnikowy z 1960 i doczepka z 1959).
focista