Nowe izby mieszkalne

3
28.09.2009
 Do roku 1965 „Zamech” wybuduje dwa osiedla mieszkaniowe dla swoich pracowników – jedno w rejonie Alei 1000-lecia, drugie na terenie Starego Miasta, informował Dziennik Bałtycki z 28 września 1959 r.
 Ogółem w pięciolatce zostanie wybudowanych 1412 izb mieszkalnych.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Na szczeście nie postawiono na Starym Miescie nic.
(2009.09.28)

info

0  
  0
Zamech to była taka super firma, szkoda że już jej nie ma. Spędziłem w Zamechu większość swojego życia a mieszkanie też dostałem z Zamechu.
Wincenty (2009.09.29)

info

0  
  0
Wincenty, a ja mam książeczkę mieszkaniową z pełnym wkładem od 1975 roku i nie mam mieszkania.
(2009.09.29)

info

0  
  0