UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamech to była taka super firma, szkoda że już jej nie ma. Spędziłem w Zamechu większość swojego życia a mieszkanie też dostałem z Zamechu.

Wincenty

Anuluj