UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamech to była taka super firma, szkoda że już jej nie ma. Spędziłem w Zamechu większość swojego życia a mieszkanie też dostałem z Zamechu.
Wincenty
Zamech to była taka super firma, szkoda że już jej nie ma. Spędziłem w Zamechu większość swojego życia a mieszkanie też dostałem z Zamechu.
Wincenty