Z wielkim zadowoleniem obserwujemy prace wykończeniowe w nowych budynkach mieszkalnych, wzniesionych w ciągu ostatnich dwóch lat w śródmieściu Elbląga.
Obecnie domy otrzymują piękne, kolorowe tynki, co niewątpliwie doda uroku niezbyt czystemu miastu.
Przy okazji jedno pytanie: czy hotel robotniczy przy Pl. Słowiańskim również otrzyma nową szatę, a jeśli tak, to kiedy?
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter