UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny przypadek niemocy elblaskiej policji. Przemoc w rodzinie to cos z czym policja sobie nie radzi. Znane sa przypadki psychicznego znecania sie nad rodzina ale to jest nadal temat tabu i niewygodny dla elblaskich dzielnicowych. A co z programem "Niebieska Karta"!Mialo to pomuc osobom pokrzywdzonym w rodzinach, i co?I nic z tym sie nie dzieje. Policja ma wiele programow interwencyjnych, na wszelkie "mozliwe okazje"ale z nich nie korzysta, bo po co. Dzielnicowi uwazaja nadal, ze konflikty rodzinne rozwiaza sie same. a moze policjanci czekaja az dojdzie do tragedii!?A wtedy beda biadolic; 'no mysmy nie wiedzieli, nikt nam nie zglaszal. .. "I takie tam podobne farmazony. W tym smiesznym kraju nadal nie stosuje sie profilaktyki zapoboegawczej celem zapobiegania konfliktow rodzinnych. Nadal stosuje sie metody likwidacji skutkow tragedii powstalych wwyniku narastajacych konfliktow rodzinnych. Uwazam, ze jest to metoda spychologii -niech to kto inny zalatwi, oraz obojetnosci takze organow prewencji -mnie to nie dotyczy lub przeciez jeszcze nikogo nie zabil Pozostawiam te moje kroykie dywagacje ku przestrodze, ze przemoc w rodzinie istnieje oraz ku rozwadze, przemysleniom i bez komentarza(Jak sadze, prawo w polsce Nadal nie chroni osob pokrzywdzonych ). ..