Każda niemal zima, to okres, w którym kibice sportowi z Elbląga mają możność oglądania jedynie boksu. Innych imprez prawie że nie ma. Są wprawdzie drużyny siatkówki i koszykówki, ale prowadzą one rozgrywki po cichu, a o suchym wyniku można się jedynie dowiedzieć po paru dniach z prasy.
Czy i w 1956 roku będzie tak samo? Należy od razu odpowiedzieć, że nie.
Miłą niespodziankę miłośnikom sportu przygotowuje koło sportowe Turbina wraz z własną sekcją hokeja na lodzie.
Mianowicie tym urozmaiceniem zimowego sezonu będzie doskonale wyposażona ślizgawka, którą przygotowuje się na stadionie przy ul. Agrikola. A oto garść informacji dotyczących ślizgawki: czynna będzie codziennie, prócz godzin przeznaczonych na treningi drużyny hokejowej. Dla publiczności przygotowana jest ciepła szatnia, specjalna rozbieralnia oraz wypożyczalnia łyżew. Ślizgawka będzie zradiofonizowana. Czynny będzie też bufet z gorącą herbatą i różnego rodzaju przekąskami.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter