Nowa hala sportowa

9
21.05.2007
Sportowcy twierdzą, że Elblągowi potrzebna jest duża hala, która pomieści 3.500 osób. Taką właśnie halę zamierza budować zrzeszenie sportowe „Start” przy ul. Grunwaldzkiej, informował Głos Elbląga z 21 maja 1957 r.
Projekt przewiduje salę na 700 miejsc. Tymczasem sportowcy twierdzą, że Elblągowi potrzebna jest duża hala, która pomieści 3.500 osób. Taką właśnie halę zamierza budować zrzeszenie sportowe „Start” przy ul. Grunwaldzkiej. Na wniosek posła Wanata powołano komisję złożoną z aktywu sportowego miasta, która ostatecznie zadecyduje czy „Start” ma budować własną halę. Wniosek ten jest słuszny, gdyż o sprawach związanych ze sportem winni decydować przede wszystkim sportowcy i ich głos winien być decydujący.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Lepiej wezcie sie za stadion w koncu i Nasza Wielka Olimpie Elblag!!!
:/ (2007.05.21)

info

0  
  0
Przedmówca jest dowodem na to, że większość elblążan nie potrafią czytać prostych tekstów ze zrozumieniem. A wyszukany artykuł - rewelacja! 50 lat po tym artykule hala została zbudowana:)
jar1234 (2007.05.21)

info

0  
  0
Ciekawe ile osób z tego zrzeszenia dożyło do dziś.
Krystus (2007.05.21)

info

0  
  0
Uważam ze nalezy sie cieszyc ze wtedy budowa do skutku nie doszla
(2007.05.22)

info

0  
  0
jar1234 wiem o tym o czym pisali, napisalam po to ten komentarz zeby w koncu zaczeli u Nas inwestowac w pilke a nie tylko w START...
:/ (2007.05.22)

info

0  
  0
Zdjęcie projektu hali jest na wycinku prasowym znajdującym się na wystawie w Muzeum.Można zauważyć pewne podobieństwo.
Tadd (2007.05.22)

info

0  
  0
az 50 lat trzeba bylo na wybudowanie :D
llk (2007.05.23)

info

0  
  0
Dlugo trwala ta budowa... ciekawe czy policzyli im za nadgodziny :P :D
ZWD (2007.05.24)

info

0  
  0
A teraz minie nastepne 50 lat zanim zrobia z Olimpii stadion z prawdziwego zdarzenia...a moze i wiecej niz 50?No bo to Polska..
wow (2007.05.24)

info

0  
  0