Projekt przewiduje salę na 700 miejsc. Tymczasem sportowcy twierdzą, że Elblągowi potrzebna jest duża hala, która pomieści 3.500 osób. Taką właśnie halę zamierza budować zrzeszenie sportowe „Start” przy ul. Grunwaldzkiej.
Na wniosek posła Wanata powołano komisję złożoną z aktywu sportowego miasta, która ostatecznie zadecyduje czy „Start” ma budować własną halę. Wniosek ten jest słuszny, gdyż o sprawach związanych ze sportem winni decydować przede wszystkim sportowcy i ich głos winien być decydujący.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter